День Вишиванки

День Вишиванки є одним з найважливіших та найпопулярніших свят в Україні, має глибокі історичні та культурні коріння, а сьогодні здобуває все більшу популярність як національний символ України та один з найяскравіших виявів національної єдності.

Це день, коли кожен українець може виразити свою національну гордість та показати свою повагу до традицій. Цей день став часом, коли мільйони людей надягають вишиванки та долучаються до святкових заходів, які організовуються у всій країні.

Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ стало справжнім музеєм вишиванок, де можна побачити різноманіття візерунків Буковини та Бесарабії.

Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі […]

01 листопада 2023 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено два майстер-класи, під час яких здобувачі освіти приватного закладу “Чернівецький ліцей “Соломон”” та Чернівецької гімназії №16 Чернівецької міської ради опановували основи кондитерського мистецтва (технологію приготування шоколадних кексів) та кулінарні секрети приготування вареників з картоплею і вишнею.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x