День Вишиванки

День Вишиванки є одним з найважливіших та найпопулярніших свят в Україні, має глибокі історичні та культурні коріння, а сьогодні здобуває все більшу популярність як національний символ України та один з найяскравіших виявів національної єдності.

Це день, коли кожен українець може виразити свою національну гордість та показати свою повагу до традицій. Цей день став часом, коли мільйони людей надягають вишиванки та долучаються до святкових заходів, які організовуються у всій країні.

Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ стало справжнім музеєм вишиванок, де можна побачити різноманіття візерунків Буковини та Бесарабії.

Erasmus+ Mobility

27.03.2024 в Ризькому технікумі творчої індустрії та туризму (Латвія) проходив Третій міжнародний конкурс серед закладів професійної освіти “Learn, Know, Do, Can, Show” під егідою міжнародної організації AEHT (Брюссель). У заході брали участь учні училищ з 12 країн Європи, серед яких були Бельгія, Хорватія, Естонія, Фінляндія, Італія, Латвія, Литва, Словенія, Словаччина та ін. Кількість конкурсантів була […]

Відповідно до плану роботи Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ на 2023-2024 н.р. 26.03.2024 відбулося заключне засідання атестаційної комісії. На порядку денному розглянуто питання: Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників (представлення портфоліо) та ухвалення рішень за підсумками атестації. Про виконання рекомендацій викладачам та майстрам виробничого навчання за наслідками атестації. Рішенням атестаційної комісії: 2 викладачам присвоєно педагогічне звання […]

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x