З Днем Знань

Здобувачі освіти, сьогодні день, коли ви знову відкриваєте для себе чарівний світ знань та можливостей. Ми щасливі вітати вас з Днем Знань, який є початком неймовірної подорожі у світ відкриттів та досягнень. Вибравши шлях професійного навчання, ви вибрали шлях розвитку та самореалізації. Новий навчальний рік – це завжди великий шанс здобути більше знань, розширити свій світогляд і розвивати свої навички.

Колектив училища бажає вам, щоб кожен навчальний день був для вас найцікавішим та найпродуктивнішим! Пам’ятайте, що ви здатні на більше, ніж можете уявити. Розкривайте свій потенціал, ставайте кращими версіями себе і не бійтеся викликів, які принесе навчальна подорож.

Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі […]

01 листопада 2023 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено два майстер-класи, під час яких здобувачі освіти приватного закладу “Чернівецький ліцей “Соломон”” та Чернівецької гімназії №16 Чернівецької міської ради опановували основи кондитерського мистецтва (технологію приготування шоколадних кексів) та кулінарні секрети приготування вареників з картоплею і вишнею.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x