Козацька ліга

В місті Вижниця пройшли фінальні змагання Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед здобувачів освіти професійної (професійно-технічної) освіти “Козацька ліга”.

Збірну команду Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ представляли Костюра Діана та Янко Дмитро.

У підсумку наша збірна команда зайняла 5 командне місце серед 36 команд.

Бажаєм міцного здоров’я юним спортсменам та успіхів у майбутніх змаганнях!

Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі […]

01 листопада 2023 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено два майстер-класи, під час яких здобувачі освіти приватного закладу “Чернівецький ліцей “Соломон”” та Чернівецької гімназії №16 Чернівецької міської ради опановували основи кондитерського мистецтва (технологію приготування шоколадних кексів) та кулінарні секрети приготування вареників з картоплею і вишнею.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x