Конкурс фахової майстерності

З метою розвитку творчої активності здобувачів освіти, поглиблення й удосконалення знань та навичок сучасної технології кондитерського виробництва, покращення реалізації професійних компетенцій на виробництві, як підсумок Тижня Професійної Освіти в Україні і Декади ПТО Чернівецької області в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти з професії “Кондитер”.

Умовами конкурсу було передбачено приготування і подачу “Рулету бісквітного з масляно-сирним кремом на вершковому маслі”.

Оцінювали роботу конкурсантів представники трьох кондитерських підприємств міста Чернівці, головою журі була директор пекарні та кондитерської “NIKONOVA” Васьковська Марія Олександрівна.

Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі […]

01 листопада 2023 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено два майстер-класи, під час яких здобувачі освіти приватного закладу “Чернівецький ліцей “Соломон”” та Чернівецької гімназії №16 Чернівецької міської ради опановували основи кондитерського мистецтва (технологію приготування шоколадних кексів) та кулінарні секрети приготування вареників з картоплею і вишнею.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x