Меморандум про співпрацю

У сучасному світі, де ринок праці постійно змінюється і розвивається, важливо, щоб освітні установи і служби зайнятості співпрацювали для підготовки кваліфікованих фахівців та забезпечення їх успішного працевлаштування.

Центр розвитку професійної кар’єри Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ та Чернівецький обласний центр зайнятості урочисто підписали Меморандум про співпрацю, який відображає важливість спільних зусиль для підтримки здобувачів освіти у розвитку їхньої кар’єри та подальшому працевлаштуванні.

Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі […]

01 листопада 2023 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено два майстер-класи, під час яких здобувачі освіти приватного закладу “Чернівецький ліцей “Соломон”” та Чернівецької гімназії №16 Чернівецької міської ради опановували основи кондитерського мистецтва (технологію приготування шоколадних кексів) та кулінарні секрети приготування вареників з картоплею і вишнею.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x