Міжнародна співпраця

У серпні 2023 року викладач Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ, к.п.н., доцент Мартинюк Веронія брала участь у міжнародній програмі ERASMUS+ #2021-I-LV01-KA121. Заходи Проєкту відбувалися на базі Ризького технікуму туризму та творчої індустрії, м. Рига, Латвія. Цільовий Проєкт CBVET було спрямовано на розбудову потенціалу провайдерів VET освіти Європи та України, а також реалізацію стійкості європейських та українських ЗПТО до стрімких змін навколишнього соціально-політичного середовища.

Проект мав за мету формувати спільні загальноєвропейські цінності, таким чином зміцнюючи відносини між європейською освітою та соціально-економічним середовищем українських ЗПТО.

Програма заходів та акцій Проєкту була насиченою і змістовною. На запрошення латиської сторони Веронія Мартинюк проводила майстер-класи та тьюторіали; зустрічалася з представниками директорату профтехосвіти; брала участь у виїзних професійних конкурсах у м. Єлгава; акціях до Дня незалежності України у м. Рига.

Проєкт CBVET продемонстрував всебічну, одностайну підтримку латиського суспільства народу України у визвольній боротьбі проти рашистських загарбників. Заходи Проєкту розраховані на перспективу, оскільки відкривають можливості мобільності та співпраці українських та європейських ЗПТО у різних сферах професійної діяльності.

Дякуємо нашим партнерам з Латвії, особливо RTRIT, за чудову організацію акцій Проєкту, підтримку та всебічну допомогу у нашій боротьбі за незалежність і волю.

Erasmus+ Mobility

27.03.2024 в Ризькому технікумі творчої індустрії та туризму (Латвія) проходив Третій міжнародний конкурс серед закладів професійної освіти “Learn, Know, Do, Can, Show” під егідою міжнародної організації AEHT (Брюссель). У заході брали участь учні училищ з 12 країн Європи, серед яких були Бельгія, Хорватія, Естонія, Фінляндія, Італія, Латвія, Литва, Словенія, Словаччина та ін. Кількість конкурсантів була […]

Відповідно до плану роботи Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ на 2023-2024 н.р. 26.03.2024 відбулося заключне засідання атестаційної комісії. На порядку денному розглянуто питання: Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників (представлення портфоліо) та ухвалення рішень за підсумками атестації. Про виконання рекомендацій викладачам та майстрам виробничого навчання за наслідками атестації. Рішенням атестаційної комісії: 2 викладачам присвоєно педагогічне звання […]

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x