Міжнародна співпраця

У серпні 2023 року викладач Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ, к.п.н., доцент Мартинюк Веронія брала участь у міжнародній програмі ERASMUS+ #2021-I-LV01-KA121. Заходи Проєкту відбувалися на базі Ризького технікуму туризму та творчої індустрії, м. Рига, Латвія. Цільовий Проєкт CBVET було спрямовано на розбудову потенціалу провайдерів VET освіти Європи та України, а також реалізацію стійкості європейських та українських ЗПТО до стрімких змін навколишнього соціально-політичного середовища.

Проект мав за мету формувати спільні загальноєвропейські цінності, таким чином зміцнюючи відносини між європейською освітою та соціально-економічним середовищем українських ЗПТО.

Програма заходів та акцій Проєкту була насиченою і змістовною. На запрошення латиської сторони Веронія Мартинюк проводила майстер-класи та тьюторіали; зустрічалася з представниками директорату профтехосвіти; брала участь у виїзних професійних конкурсах у м. Єлгава; акціях до Дня незалежності України у м. Рига.

Проєкт CBVET продемонстрував всебічну, одностайну підтримку латиського суспільства народу України у визвольній боротьбі проти рашистських загарбників. Заходи Проєкту розраховані на перспективу, оскільки відкривають можливості мобільності та співпраці українських та європейських ЗПТО у різних сферах професійної діяльності.

Дякуємо нашим партнерам з Латвії, особливо RTRIT, за чудову організацію акцій Проєкту, підтримку та всебічну допомогу у нашій боротьбі за незалежність і волю.

Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі […]

01 листопада 2023 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено два майстер-класи, під час яких здобувачі освіти приватного закладу “Чернівецький ліцей “Соломон”” та Чернівецької гімназії №16 Чернівецької міської ради опановували основи кондитерського мистецтва (технологію приготування шоколадних кексів) та кулінарні секрети приготування вареників з картоплею і вишнею.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x