Патріотизм… Героїзм… Війна… Біль…

Патріотизм… Героїзм… Війна… Біль…

На жаль, ці прості слова для кожного з нас стали невід’ємною частиною нашого життя. В наш час, такий складний для неньки-України, коли на сході ведуться постійні бойові дії, важливо, щоб кожен з нас робив все, що може, задля загальної справи захисту нашої держави. В той час, як солдати мужньо відстоюють кордони нашої держави, ми маємо підтримувати їх і вселяти віру в те, що їм дійсно є за що боротися.

Наші Герої – сміливі, відчайдушні патріоти, які боряться за свободу Батьківщини. Саме з такими Героями зустрілися в стінах шпиталю здобувачі освіти, директор Микола Кирилюк та старший майстер Марина Ботук Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ.

Здобувачі освіти спілкувалися з воїнами, що безпосередню брали участь у військових діях, слухали розповіді поранених та відчули весь жах і безглуздя повномасштабної війни росії проти України, було морально й емоційно важко, зашкалювало співчуття, повага й, навіть, страх, однак вираз вдячності на обличчях воїнів надав мужності й надію на Перемогу.

Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі […]

01 листопада 2023 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено два майстер-класи, під час яких здобувачі освіти приватного закладу “Чернівецький ліцей “Соломон”” та Чернівецької гімназії №16 Чернівецької міської ради опановували основи кондитерського мистецтва (технологію приготування шоколадних кексів) та кулінарні секрети приготування вареників з картоплею і вишнею.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x