Патріотизм… Героїзм… Війна… Біль…

Патріотизм… Героїзм… Війна… Біль…

На жаль, ці прості слова для кожного з нас стали невід’ємною частиною нашого життя. В наш час, такий складний для неньки-України, коли на сході ведуться постійні бойові дії, важливо, щоб кожен з нас робив все, що може, задля загальної справи захисту нашої держави. В той час, як солдати мужньо відстоюють кордони нашої держави, ми маємо підтримувати їх і вселяти віру в те, що їм дійсно є за що боротися.

Наші Герої – сміливі, відчайдушні патріоти, які боряться за свободу Батьківщини. Саме з такими Героями зустрілися в стінах шпиталю здобувачі освіти, директор Микола Кирилюк та старший майстер Марина Ботук Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ.

Здобувачі освіти спілкувалися з воїнами, що безпосередню брали участь у військових діях, слухали розповіді поранених та відчули весь жах і безглуздя повномасштабної війни росії проти України, було морально й емоційно важко, зашкалювало співчуття, повага й, навіть, страх, однак вираз вдячності на обличчях воїнів надав мужності й надію на Перемогу.

Erasmus+ Mobility

27.03.2024 в Ризькому технікумі творчої індустрії та туризму (Латвія) проходив Третій міжнародний конкурс серед закладів професійної освіти “Learn, Know, Do, Can, Show” під егідою міжнародної організації AEHT (Брюссель). У заході брали участь учні училищ з 12 країн Європи, серед яких були Бельгія, Хорватія, Естонія, Фінляндія, Італія, Латвія, Литва, Словенія, Словаччина та ін. Кількість конкурсантів була […]

Відповідно до плану роботи Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ на 2023-2024 н.р. 26.03.2024 відбулося заключне засідання атестаційної комісії. На порядку денному розглянуто питання: Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників (представлення портфоліо) та ухвалення рішень за підсумками атестації. Про виконання рекомендацій викладачам та майстрам виробничого навчання за наслідками атестації. Рішенням атестаційної комісії: 2 викладачам присвоєно педагогічне звання […]

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x