Чернівці відвідав ректор Державного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Мазаракі

1-2 березня 2023 року Чернівці відвідав ректор Державного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Анатолій Мазаракі. Метою робочого візиту була участь у стратегічній сесії керівників закладів вищої освіти України.

Під час перебування на Буковині Анатолій Антонович зустрівся з адміністрацією та педагогічним колективом училища, а також оглянув матеріально-технічну базу закладу освіти, зокрема лабораторії, їдальню та навчально-виробничу майстерню – кафе-бар “Родзинка”.

Приємно, що на зустрічі з колективом училища Анатолій Мазаракі звернув увагу на системне й постійне оновлення матеріально-технічної бази закладу та подякував за створення безпечних умов освітнього процесу.

Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ й надалі працюватиме задля розвитку професійної освіти Буковини та нашої держави.

Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі […]

01 листопада 2023 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі ДТЕУ проведено два майстер-класи, під час яких здобувачі освіти приватного закладу “Чернівецький ліцей “Соломон”” та Чернівецької гімназії №16 Чернівецької міської ради опановували основи кондитерського мистецтва (технологію приготування шоколадних кексів) та кулінарні секрети приготування вареників з картоплею і вишнею.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x