Erasmus+ Boosting

23 січня 2024 року відбулася урочиста зустріч-знайомство членів команд країн, які співпрацюють в Erasmus+ проекті “Boosting culinary education…”. Менеджери закладів професійної освіти з Латвії (Zane Saukane, RTRIT), Естонії, Литви та України (Веронія Мартинюк, ЧВКУ ДТЕУ) розповіли про завдання проекту, представили своїх учасників.

Презентації партнерів проєкту були інформативні, видовищні. Команда ЧВКУ ДТЕУ об’єднала всіх проєктантів у символічне коло друзів за допомогою яскравих, багатоколірних герданів, що відтворювали кольори прапорів держав-учасників проєкту “Boosting culinary education…”.

Спілкування між партнерами було надзвичайно позитивним, невимушеним і високопрофесійним, хоча мовою комунікації була англійська. Наступна зустріч проєктантів відбудеться на професійних площадках: міжнародні команди будуть готувати національні страви.

Долучайтеся до команди управління патрульної поліції в Чернівецькій області!Коротко про основні вимоги до кандидатів:– громадянство України;– вільне володіння українською мовою;– вік від 18 років;– повна загальна середня освіта;– відсутність судимості;– наявність посвідчення водія категорії В.Бажаєте дізнатися більше інформації про набір, переходьте за посиланням: https://my.patrolpolice.gov.ua , або за номером телефону +380674005876.

Erasmus+ Mobility

27.03.2024 в Ризькому технікумі творчої індустрії та туризму (Латвія) проходив Третій міжнародний конкурс серед закладів професійної освіти “Learn, Know, Do, Can, Show” під егідою міжнародної організації AEHT (Брюссель). У заході брали участь учні училищ з 12 країн Європи, серед яких були Бельгія, Хорватія, Естонія, Фінляндія, Італія, Латвія, Литва, Словенія, Словаччина та ін. Кількість конкурсантів була […]

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x