Erasmus+ Mobility

27.03.2024 в Ризькому технікумі творчої індустрії та туризму (Латвія) проходив Третій міжнародний конкурс серед закладів професійної освіти “Learn, Know, Do, Can, Show” під егідою міжнародної організації AEHT (Брюссель).

У заході брали участь учні училищ з 12 країн Європи, серед яких були Бельгія, Хорватія, Естонія, Фінляндія, Італія, Латвія, Литва, Словенія, Словаччина та ін.

Кількість конкурсантів була величезна – 161 чол., які змагалися у 13 номінаціях. Битва за перемогу у кожній з номінацій була запеклою та емоційною – учасники демонстрували високий рівень підготовки та професіоналізму. Кожен був рішуче налаштований якнайкраще довести свої знання та навички як на теоретичному, так і на практичному рівнях.

Серед конкурсантів були і представники Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ. Вони виступали у таких номінаціях: кондитерство – Черевчук Софія (тренер – Швець Надія), кулінарне мистецтво – Мандрик Богдана (тренер – Козьма Оксана), пекарство – Ропчан Олександра (тренер – Головкова Марія).

Усі наші номінанти успішно виконали вимоги міжнародних стандартів цього надзвичайно престижного конкурсу і були відзначені дипломами.

Пишаємося результатом спільної командної роботи адміністрації, викладачів, майстрів, здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ і всіх, хто долучився до творчої навчально-виробничої діяльності та залагодження організаційних моментів у процесі підготовки до конкурсу європейського рівня.

Відповідно до плану роботи Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ на 2023-2024 н.р. 26.03.2024 відбулося заключне засідання атестаційної комісії. На порядку денному розглянуто питання: Розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників (представлення портфоліо) та ухвалення рішень за підсумками атестації. Про виконання рекомендацій викладачам та майстрам виробничого навчання за наслідками атестації. Рішенням атестаційної комісії: 2 викладачам присвоєно педагогічне звання […]

Вільнюс: день четвертий.CLIL – що це?Методологія СLIL дуже дієва: англійська + професійна обізнаність.Сьогодні учасники кулінарного проєкту Erasmus+ “Boosting culinary education and training” активно готували караїмські пиріжки Киби, які випромінюють затишок та автентичність, вони є найбільш відомою стравою караїмів Мелітополя. #projectbce

Вільнюс – день третій. Знайомилися із VESK – Business and hospitslity training center. Побачили гарні, чудово обладнані навчально-виробничі лабораторії, актову залу, кафе, бібліотеку. Дякуємо директору Saulius Zybartas за теплий прийом та Renata Cerneckiene, Ausra Netiksiene за докладну інформацію про VESK – потужний заклад професійно-технічної освіти Литви. Разом з нами у подорожі по VESK були Львівський […]

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x