Erasmus+ Mobility

27.03.2024 в Ризькому технікумі творчої індустрії та туризму (Латвія) проходив Третій міжнародний конкурс серед закладів професійної освіти “Learn, Know, Do, Can, Show” під егідою міжнародної організації AEHT (Брюссель).

У заході брали участь учні училищ з 12 країн Європи, серед яких були Бельгія, Хорватія, Естонія, Фінляндія, Італія, Латвія, Литва, Словенія, Словаччина та ін.

Кількість конкурсантів була величезна – 161 чол., які змагалися у 13 номінаціях. Битва за перемогу у кожній з номінацій була запеклою та емоційною – учасники демонстрували високий рівень підготовки та професіоналізму. Кожен був рішуче налаштований якнайкраще довести свої знання та навички як на теоретичному, так і на практичному рівнях.

Серед конкурсантів були і представники Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ. Вони виступали у таких номінаціях: кондитерство – Черевчук Софія (тренер – Швець Надія), кулінарне мистецтво – Мандрик Богдана (тренер – Козьма Оксана), пекарство – Ропчан Олександра (тренер – Головкова Марія).

Усі наші номінанти успішно виконали вимоги міжнародних стандартів цього надзвичайно престижного конкурсу і були відзначені дипломами.

Пишаємося результатом спільної командної роботи адміністрації, викладачів, майстрів, здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ і всіх, хто долучився до творчої навчально-виробничої діяльності та залагодження організаційних моментів у процесі підготовки до конкурсу європейського рівня.

Вступникам-2024

Приймальна комісія ЧВКУ ДТЕУ чекає на вас!

Вступникам-2024

Запрошуємо приєднатися до нашого освітнього закладу. Ми пропонуємо не лише освіту, але й неперевершені можливості для вашого особистісного і професійного розвитку. Наше училище відоме своєю сучасною інфраструктурою, досвідченими викладачами та майстрами виробничого навчання. Приєднуйтесь до нас, щоб зробити перший крок до своєї майбутньої кар’єри та досягти нових вершин у своєму освітньому шляху. Не вагайтеся звертатися […]

Долучайтеся до команди управління патрульної поліції в Чернівецькій області!Коротко про основні вимоги до кандидатів:– громадянство України;– вільне володіння українською мовою;– вік від 18 років;– повна загальна середня освіта;– відсутність судимості;– наявність посвідчення водія категорії В.Бажаєте дізнатися більше інформації про набір, переходьте за посиланням: https://my.patrolpolice.gov.ua , або за номером телефону +380674005876.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x