Erasmus+ Mobility

Відповідно до Угоди про співпрацю проекту Erasmus+ Mobility група здобувачів освіти ЧВКУ ДТЕУ перебуває у RTRIT (Ризькому технікумі туризму та творчої індустрії, м.Рига, Латвія). Програма перебування передбачає виробниче навчання у професійних лабораторіях, участь у майстер-класах провідних кухарів та кондитерів м.Рига, ознайомлювальні екскурсії на виробничі площадки ресторанного господарства міст Рига, Єлгава і Тервете. Протягом тижня здобувачі освіти тренувалися у декоруванні різдвяних імбирних пряників та карамелі. Під керівництвом викладачів Інесе Бедеісе та Лігіти Зефере майбутні кухарі вчилися готувати традиційні страви іспанської кухні. Програма перебування продовжується.

У зв’язку зі зростаючою потребою у новітній техніці на передовій, учасники освітнього процесу Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ організували збір коштів на закупку дрону для наших захисників, який стане незамінним помічником у розвідці та зборі інформації, допоможе вчасно виявляти загрози та вирішувати найскладніші завдання. Дякуємо всім, хто зробив крок до безпеки, миру та Перемоги!

Erasmus+ Boosting

13 лютого 2024 року відбулася чергова зустріч менеджерів міжнародного проекту “Boosting culinary education and training” за європейською програмою ERASMUS+ K220. Представники партнерських освітніх центрів VOCO, VESK, RTRIT, Lviv&Chernivtsi обговорили питання підготовки усіх членів команд до проведення відкритих міжнародних майстер класів. Головний координатор проекту Зане Саукене ознайомила присутніх з умовами підготовки тематичних презентацій. Цікавим було обговорення […]

Колектив Чернівецького вищого комерційне училище ДТЕУ підтримує військових та робить все, щоб наблизити Перемогу. Під час зимових канікул розпочато потрібну справу – плетіння маскувальних сіток, адже важливою складовою Перемоги є допомога та підтримка в тилу. Наші Захисники на передовій докладають максимум зусиль, щоб давати відсіч окупантам.

Шановні педагоги, здобувачі освіти, батьки!

Вітаємо Вас на сайті Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ!

x