Boosting Culinary Education and Training

Вільнюс. День 4. Методологія СLIL /Детальніше…/

Вільнюс. День 3. Знайомилися із VESK /Детальніше…/

Вільнюс. День 2. Гастроквест /Детальніше…/

Вільнюс. День 1. Розпочалися івенти міжнародного кулінарного проєкту /Детальніше…/

Команда педагогічних працівників Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ відбула до м. Вільнюс (Литва) для участі у заходах міжнародного проєкту /Детальніше…/

Візитівка команди викладачів Чернівецького вищого комерційного училища ДТЕУ на міжнародному проєкті ERASMUS+ “Boosting culinary education and training” #projectbce

13 лютого 2024 року відбулася чергова зустріч менеджерів міжнародного проекту “Boosting culinary education and training” за європейською програмою ERASMUS+ K220 /Детальніше…/

23 січня 2024 року відбулася урочиста зустріч-знайомство членів команд країн, які співпрацюють в Erasmus+ проекті “Boosting culinary education…” /Детальніше…/


Підвищення кулінарної освіти та навчання

 

Знання англійської мови набувають все більшого значення на європейському ринку праці, в тому числі у сфері гастрономії. Робота в сфері громадського харчування часто включає спілкування з клієнтами та колегами з інших країн. У мультикультурному середовищі непорозуміння можуть виникати через брак мови. Знання професійних термінів дозволяє персоналу точно й ефективно спілкуватися, забезпечуючи швидке й точне виконання завдань і створюючи почуття команди. Це покращує репутацію компанії та школи, дозволяє брати участь у міжнародних кулінарних заходах.

Мета проєкту:

Основна мета проєкту – доповнити навчальні програми з гастрономії шкіл-учасниць методом CLIL (Content and Language Integrated Learning Інтегроване навчання змісту та мови), інтегруючи професійну англійську мову в професійні предмети та пропонуючи нові можливості для професійного розвитку в галузі гастрономічної освіти.

Реалізація проєкту:

Під час реалізації проєкту вчителі шкіл-учасниць будуть запрошені на три тренінги з метою вдосконалення навичок англійської мови та вивчення методу CLIL:

Перший навчальний захід, під час якого учасники вдосконалять свої знання англійської мови та створять розуміння сталості у професійній освіті в програмах гастрономічної освіти. Цей навчальний захід включатиме різноманітні заходи, спрямовані на сприяння міжкультурній обізнаності.

Другий захід включатиме професійну англійську та екологічні методи в освітніх програмах гастрономії. Цей навчальний захід включатиме різноманітні заходи для покращення взаємного культурного розуміння.

Фінальний навчальний захід, де викладачі навчаться методу CLIL та застосують безвідходний підхід при приготуванні латвійських, литовських, естонських та українських традиційних страв.

Очікувані результати проєкту:

Ілюстрований електронний словник термінів гастрономії, сталого розвитку та екологічного підходу латвійською, литовською, естонською, українською та англійською мовами.

Цифрові навчальні матеріали для вивчення професійної англійської мови. Матеріали будуть доповнені методом CLIL та адаптовані до потреб сектору професійної освіти.

Навчальна платформа, яка, зібравши всі навчальні матеріали та цифровий словник, забезпечить доступ до всіх ресурсів, розроблених у рамках проекту, в одному місці.

Номер проєкту:

2023-1-LV01-KA220-VET-000161266

Реалізація проєкту:

10.01.2023 – 31.03.2026

Координатор проєкту:

Ризька технічна школа туризму та креативної індустрії (LV)

Партнери проєкту:

Центр професійного навчання для Zirmunai (LT)

Tartu Rakenduslik College (EE)

Львівський фаховий коледж гостинності, туризму та ресторанного сервісу (UA)

Чернівецький вищий комерційний факультет Державного торговельно-економічного університету (UA)